Isidora Ilic
Drage mame, da li ste nakon kolevke za kolica prešle na jaje ili na sportski deo?
Ja nekako još uvek nisam spremna za taj trenutak menjanja kolevke, jer me za nju vežu baš lepe uspomene sa naših mnogobrojnih šetnji… i sa prvog putovanja van Beograda.
Relja obožava da spava u njoj i nama je kolevka stvarno bila spas u prvim mesecima. Naše beba voli akciju i da je stalno u pokretu. Sva sreća pa volimo i mi.
Mnogo nam je značila tokom zime jer je bio ušuškan, a sigurna sam da je super i tokom leta jer štiti od sunca.
Kolevka je deo 3u1 sistema Foppa Pedretti Tic Toc kolica. Probali smo i sportski deo u Alikanteu i tada smo ga skroz spustili i Relji se i tu dopalo — lepo je spavao, a bilo mu je zanimljivo i da gleda okolo.
Jaje takođe voli, ali njega za sada koristimo uglavnom u kolima.
Mi smo stvarno zadovoljni svim delovima i ponovo bismo u Dexy co radji kupili ista kolica — udobna su, lagana, elegantna, a najvažnije, i bebi se dopadaju.
Jedva čekamo i sve naredne prolećne šetnje. 💕🌸
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Website
Address
Timisoara