Punkty Styczne

Punkty Styczne

Udostępnij

Photos from Punkty Styczne's post 18/05/2026

Dokładnie 10 lat temu (!) odważyłam się po raz pierszy pokazać swoje zdjęcia na indywidualnej wystawie. Projekt "Międzyczasy" wędrował po całej Polsce, ale pierwsza wersniaż odbył się 18 maja w Lokal na Stolarskiej po lewej stronie idąc od Małego Rynku w Krakowie

Photos from Punkty Styczne's post 18/04/2026

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli fotoreportaż z pokonkursowego wernisażu "Sposoby widzenia", w którym otrzymałam nagrodę specjalną w kategorii "Drżenia" za cykl zdjęć z książki "Znikająca woda".

Jeśli jeszcze nie zamówiłaś/zamówiłeś swojego egzemplarza to wciąż możesz to zrobić. Wystarczy kliknąć w link👇
https://zrzutka.pl/3rsp28

fot. Marcin Pawlukiewicz/Radek Kamiński

Photos from Punkty Styczne's post 14/04/2026

CO TO BYŁ ZA WEEKEND!🥰📸😍💥
Jeszcze nie mogę do siebie dojść!
W ciągu trzech, a właściwie DWÓCH DNI udało mi się zaprezentować wszystkie swoje fotograficzne projekty!
Co więcej, wszystkie trzy zostały docenione i...nagrodzone!
📸10 kwietnia, w piątek, odbyła się kolejna odsłona projektu "Karol lizał zdjęcia" tym razem w Zamościu na zaproszenie Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego. Jestem zaszczycona i wciąż wzruszona, że mogłam pokazać swoje fotografie w tak uznanym i wyjątkowym miejscu. Bardzo dziękuję również Wojtkowi Kapuścińskiemu za fantastyczną współpracę, wspólne wieszanie zdjęć i życzliwość. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!
📸11 kwietnia, w sobotę, pomknęłam rano do...Białegostoku by tam odebrać nagrodę specjalną w kategorii "Drżenia", którą przyznało mi jury Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Sposoby widzenia" organizowanego przez Białostocki Ośrodek Kultury. Nagrodę otrzymał cykl fotografii, które ukażą się również w książce "Znikająca woda". To dla mnie ogromne wyróżnienie!
ALE!
📸Bo wręczeniu nagród, odbył się też pokaz slideshow i...wśród wybranych do pokonkursowej prezentacji był rówież mój! I to z totalnie nowym projektem, nad którym zaczęłam pracować w ramach Jastrzębskiej Szkoły Fotografii Dokumentalnej organizowanej przez Klub Fotograficzny Niezależni. Białostocka prezentacja była pierwszą, którą zobaczyło aż tyle osób i to w KINIE!🥰🤯 Bardzo dziękuję Kasi Katarzyna Heczko za pomoc w przygotowaniu pokazu ❤
To wszystko nie mogłoby się udać, gdyby nie współpraca z najlepszą Asią Kinowską, której wiedza o fotografii oraz podejście to tej niełatwej materii wciąż wprawiają mnie w nieustający zachwyt.
Last, but not least - chciałabym bardzo podziękować moim Rodzinie (m.in. Karolina Sendecka ) i Przyjaciołom (mogłabym wymieniać do rana, kto wie, ten wie;)) za nieustające wsparcie. Wierzycie we mnie nawet wtedy,gdy mnie tej wiary brakuje.
DZIĘKUJĘ!
Lecę dalej!

10/04/2026

Zdjęcia wiszą!📸😍
Już dzisiaj, 10 kwietnia, zapraszam na wernisaż "Karol lizał zdjęcia", który tym razem zawitał do przepięknego Zamościa!
Zaczynamy o 16.30 w Galerii Fotografii "Ratusz".
Do zobaczenia!

Chcesz aby twoja osoba publiczna była na górze listy Osoba Publiczna w Wroclaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Wroclaw