Punkty Styczne
18/05/2026
Dokładnie 10 lat temu (!) odważyłam się po raz pierszy pokazać swoje zdjęcia na indywidualnej wystawie. Projekt "Międzyczasy" wędrował po całej Polsce, ale pierwsza wersniaż odbył się 18 maja w Lokal na Stolarskiej po lewej stronie idąc od Małego Rynku w Krakowie
18/04/2026
Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli fotoreportaż z pokonkursowego wernisażu "Sposoby widzenia", w którym otrzymałam nagrodę specjalną w kategorii "Drżenia" za cykl zdjęć z książki "Znikająca woda".
Jeśli jeszcze nie zamówiłaś/zamówiłeś swojego egzemplarza to wciąż możesz to zrobić. Wystarczy kliknąć w link👇
https://zrzutka.pl/3rsp28
fot. Marcin Pawlukiewicz/Radek Kamiński
14/04/2026
CO TO BYŁ ZA WEEKEND!🥰📸😍💥
Jeszcze nie mogę do siebie dojść!
W ciągu trzech, a właściwie DWÓCH DNI udało mi się zaprezentować wszystkie swoje fotograficzne projekty!
Co więcej, wszystkie trzy zostały docenione i...nagrodzone!
📸10 kwietnia, w piątek, odbyła się kolejna odsłona projektu "Karol lizał zdjęcia" tym razem w Zamościu na zaproszenie Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego. Jestem zaszczycona i wciąż wzruszona, że mogłam pokazać swoje fotografie w tak uznanym i wyjątkowym miejscu. Bardzo dziękuję również Wojtkowi Kapuścińskiemu za fantastyczną współpracę, wspólne wieszanie zdjęć i życzliwość. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!
📸11 kwietnia, w sobotę, pomknęłam rano do...Białegostoku by tam odebrać nagrodę specjalną w kategorii "Drżenia", którą przyznało mi jury Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Sposoby widzenia" organizowanego przez Białostocki Ośrodek Kultury. Nagrodę otrzymał cykl fotografii, które ukażą się również w książce "Znikająca woda". To dla mnie ogromne wyróżnienie!
ALE!
📸Bo wręczeniu nagród, odbył się też pokaz slideshow i...wśród wybranych do pokonkursowej prezentacji był rówież mój! I to z totalnie nowym projektem, nad którym zaczęłam pracować w ramach Jastrzębskiej Szkoły Fotografii Dokumentalnej organizowanej przez Klub Fotograficzny Niezależni. Białostocka prezentacja była pierwszą, którą zobaczyło aż tyle osób i to w KINIE!🥰🤯 Bardzo dziękuję Kasi Katarzyna Heczko za pomoc w przygotowaniu pokazu ❤
To wszystko nie mogłoby się udać, gdyby nie współpraca z najlepszą Asią Kinowską, której wiedza o fotografii oraz podejście to tej niełatwej materii wciąż wprawiają mnie w nieustający zachwyt.
Last, but not least - chciałabym bardzo podziękować moim Rodzinie (m.in. Karolina Sendecka ) i Przyjaciołom (mogłabym wymieniać do rana, kto wie, ten wie;)) za nieustające wsparcie. Wierzycie we mnie nawet wtedy,gdy mnie tej wiary brakuje.
DZIĘKUJĘ!
Lecę dalej!
10/04/2026
Zdjęcia wiszą!📸😍
Już dzisiaj, 10 kwietnia, zapraszam na wernisaż "Karol lizał zdjęcia", który tym razem zawitał do przepięknego Zamościa!
Zaczynamy o 16.30 w Galerii Fotografii "Ratusz".
Do zobaczenia!
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z osoba publiczna
Strona Internetowa
Adres
Wroclaw