Colibri Art Store
03/09/2023
Po 1,5 roku przerwy makrama niespodziewanie do mnie wróciła dzięki zaskakującej i przemiłej wiadomości czy mogłabym wykonać 5 breloczków jako podziękowanie na wieczór panieński ✨
Na profilu cisza, a Pani jakimś cudem tutaj trafiła 😮
Mam przekonanie, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny, więc pomyślałam, że ponownie się tu do Was odezwę, dam znać, że jestem i z przyjemnością wykonam więcej takich drobiazgów. Może to być bardzo miły gest na wiele okazji 🎁
Bardzo miło mi tu do Was ponownie zawitać i postaram pojawiać się częściej 🤍💫
31/12/2021
Kochani szczęśliwego roku 2022! ✨
Dziękuję, że ze mną jesteście. Colibri to moja nowa przestrzeń, w której przełamuję moje bariery, tworzę, dobrze się bawię, uczę, ale co najfajniejsze mam kontakt z Wami. Dzięki Colibri odezwało się do mnie kilka osób, których bardzo dawno nie widziałam, bo zachwyciły się tym, co robię. Niesamowite uczucie, gdy robi się coś z serca i to łączy ludzi. Dziękuję, że jesteście i wspieracie 🥰
Lubię na koniec roku przemyśleć co mnie spotkało, powspominać, wyciągnąć wnioski, ale od kilku lat nie robię już postanowień noworocznych 😁 Przy postanowieniach zazwyczaj narzucałam na siebie zbyt dużą presję chcąc zmienić dużo rzeczy na raz. I teraz po prostu uważam, że każdy czas jest dobry na zmiany. Nie czekam na “od poniedziałku”, „od wakacji”, „od Nowego Roku”. Gdy czuję potrzebę zmiany robie to od razu. To się sprawdza u mnie. A jak jest u Was? Robicie postanowienia noworoczne? Udaje Wam się później je realizować? 😄
Tymczasem dzisiaj życzę Wam wspaniałej zabawy, nieważne czy na dużej imprezie, w małym gronie przyjaciół czy pod kocem z książką czy dobrym filmem ♥️
Udanego wieczoru 💫
18/12/2021
Nowość czy nie? 🤔
Tak tak to Tarifa, ale w nieco mniejszym wydaniu. Wciąż jest spora, bo zrobiona na kijku o długości 50cm (originalna jest na kijku 65cm). Może komuś brakuje świątecznego prezentu? Jest dostępna od ręki. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie 🙂
Z ciekawostek, sweter, który mam na sobie należał do mamy mojego męża (nie lubię słowa teściowa 😅 chyba przez kawały brzmi negatywnie, a moja druga mama jest zbyt fajna 😁). Mama już go nie chciała, a ja jestem nim zachwycona. 20 lat, a piękny, niepowtarzalny i jaka jakość. Macie takie rzeczy w szafie? Lubicie ubrania z historią? ✨
Miłego wieczoru 💫
29/11/2021
Hej hej 💫
Zawsze wiedziałam, ze prowadzenie social mediów to nie taka prosta sprawa jak niektórzy myślą, ale im dłużej próbuję prowadzić własne tym jeszcze bardziej podziwiam internetowych twórców, którzy są aktywni regularnie. Chyba każdy musi znaleźć swój styl i rytm i może z czasem jest łatwiej. Ja chwilowo albo działam intensywnie przy zamówieniach albo prowadzę social media 😂 ale postaram się poprawić 😁 tymczasem na zdjęciu nowość - Avila. Wykonana na specjalnie zamówienie do pokoju kruszynki, która przyszła na świat w tym miesiącu. Motyw tęczy, ciepłe kolory i zachowana moja ulubiona prostota. Podobają Wam się takie dekoracje do pokoju dziecięcego?
Jeśli tak, to zapraszam do zamówień na DM lub na maila [email protected].
Z przyjemnością wykonam więcej takich tęczowych ozdób. Kolory możecie dobierać według Waszego uznania 🥰
Miłego wieczoru! ✨
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Warsaw