o.Lu

o.Lu

Udostępnij

16/02/2026

Zobacz, miałam dobry dzień, ale lepszy byłby z Tobą.
Arachne 27.02

Photos from o.Lu's post 06/01/2026

Charmolipi – klip 9.01. Opowieść o odchodzeniu od siebie, zamykaniu się z problemami, nadziei i radości w smutku doczekała się swojego obrazka. Prawie rok temu byliśmy w pięknym miejscu z niesamowitą ekipą i za dwa dni pokażemy efekty tejże pracy. ❄️ link w opisie!
Idziemy na solo Label

Photos from o.Lu's post 29/11/2025

Lizbona wszędzie od wczoraj.
Widzę i słyszę, że słuchacie, cieszy mnie to niezmiernie.
Chcę bardzo podziękować genialnemu Kacper Socha bez którego nie byłoby nigdy Lizbony w takim kształcie, brzmieniu - twoja cierpliwość jest nieoceniona hahah
Za cudowny teleledysk, wizję, pomysły, zaangażowanie i oddanie tym przepięknym obrazom Gosi Łukowiec oraz ,Maksowi Reiter, którzy niestrudzenie buszowali ze mną i marzli, by wszystko się ziściło
i za nadzorowanie doradzanie prowadzenie i pomaganie Idziemy na solo Label Julita Zielińska

Lizbona 27/11/2025

Już jest dla Was - Lizbona.

Lizbona o.Lu · Lizbona · Song · 2025

Photos from o.Lu's post 25/11/2025

Ta piosenka jest nostalgicznym listem do przeszłości. Trudną nauką puszczania ludzi czy historii, które często nie kończą się tak, jak byśmy chcieli. Bo co jeśli to, co znika, było ,,nieuleczalne”?
Zawsze się tego okropnie bałam, tego utknięcia w emocjach do kogoś, kto pewnie dawno już zapomniał. I o tym śpiewam w Lizbonie.

Chcesz aby twoja osoba publiczna była na górze listy Osoba Publiczna w Gdansk?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Adres


Gdansk