Normafa
04/05/2025
Tájkép "csata" után a Normafán
"Az élet szép, tenéked magyarázzam?"... A Normafa is szép... lenne, ha hagynák. Egy nappal ezelőtt írtunk a természetbarbárokról, akik nap mint újratermelődnek... Olyanok, mint a felvételünkön is látható "kis" füstölgő(?!) szeméthalom, amilyenekből egy-egy hétvégi nap után akár több tucatnyit is összeszednek a Park munkatársai. Hogy reggel mindenkit egy tiszta kirándulóhely fogadjon...
Szerintetek mennyi értelem szorul azokba tor-túrázókba, akik még a szemétgyűjtőig sem tudnak elmászni, arra már óvatosan sem gondolok, hogy hazavigyék a hulladékukat. Az ilyen hulladékoknak nem itt a helyük!!! 😠
Azért is kérünk benneteket, hogy segítsetek, commentekkel, vagy megosztásokkal terjesszétek az igét, hátha egy-két diszkrét gondolkodású embertársunkhoz is eljut és legközelebb hátha egy-két palackkal, pohárral kisebb lesz a rakás... Mi a kicsinek is tudnánk örülni, az erdő meg pláne!... 😌
Az időjárás ma ugyan kicsit hektikus, de praktikus öltözékben nincs rossz túra... Ma is sok szeretettel várunk minden természetimádót! 😃
31/01/2025
Jön a hideg!...
Ez pedig azt jelenti, hogy Normafára hamarosan megérkeznek az újabb havas napok. Azt tervezzük, hogy amint mínusz lesz a plusz, azonnal konzultálunk Téltündérrel, hogy indítsa a hóágyúit és vegye célba a sífutó pályát, meg a szánkópályát. Aki ismeri a Téltündért, az tudja, hogy ő aztán tud célozni, szóval nincs kegyelem..., ennek egy fantasztikus szánkózás és sífutás lesz a vége! Aki nem hiszi, járjon utána! (Már csak egyet-kettőt kell aludni és figyelni a hőmérőt... - aztán iszkirí, irány a Normafa!)
Na de ne szaladjunk a dolgok elébe! Egyelőre van egy "még használható" sífutó pálya és egy nem kissé jeges, de kissé kiolvadt szánkópálya, amit viszont a főleg eltökélt szánkózóknak ajánlunk.
A többieknek meg ott van a Normafa többi része: az erdők, a mezők, a játszóterek, a kilátó... - szóval a természet lágy öle.
Ha a hét első négy munkanapján már éppen eleget hajtottatok, akkor az ötödiken várunk benneteket egy kis feltöltődésre - a hétvége előtt nem árt pihenni!!... 😄😄😄😄
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Kategória
Weboldal
Cím
Budapest