STVN.
14/05/2018
Norbi MK 2.5-ös Ford Focusa se olvad bele a tömegbe.
Mióta nála van nincs olyan hónap, hogy ne módosítana valamit. Gyárilag 150 lóerős 2.0 benzines motorral szerelt. Teljesítményét úgy növelte, hogy kapott egy nagyobb fojtószelepet és sportlégszűrőt.
Ahogy hozzákerült, cserélte a felniket és alátett egy állítható futóművet. Itt már nem volt megállás. A folyamatos találkozókra járás meghozta az eredményét. Gyári elsőlámpákat feketére, hátsólámpákat pedig ST-re cserélte. Hátra felrakott gyári ST szárnyat és egy szintén gyári sporttoldatot, majd előre is kapott egy nagyobb koptatót és méhsejtes rácsokat. Módosításokkal is megőrizte gyárias jellegét és közben egyedit alkotott. Nincs olyan találkozó ahol ne kapna elismerő szavakat.
Okkal büszke autójára, hisz tényleg saját keze munkája, mindent ő épített be, fényezett is ha kellett. Norbi is azon őrültek közé tartozik aki szeretne kitűnni a tömegből és nem sajnálja bepiszkolni a kezét.
De elég is a rizsából! Beszéljenek a képek!
Ezúttal gratulálunk Norbinak és köszönjük, hogy közreműködött a videó elkészítésénél.
Ford Focus 2.0 150hp music: dennis lloyd nevermind instagram: stvn_product facebook: https://www.facebook.com/STVN-137525143749883/
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Kategória
Weboldal
Cím
Pillangó U. 11-21.
Budapest
1149