YOLO
17/05/2021
Hétindítónak vagy napindítónak vagy... csak úgy 😉
Fókuszálni egy kitűzött célra néha nem könnyű,sőt !
Hiszen minden nap történik valami olyan dolog ,ami hatással van hangulatunkra,tetteinkre és ezek képesek eltéreíteni bennünket az eredeti tervünktől, amiben eddig annyira hittünk.
NE HAGYJUK !
Emlékezzünk, mi is volt a célunk és MIÉRT is akartuk ezt? Azért mert...na ez azzzzzz ☝️meg is van a belső hajtóerő...akkor hajrá!
Legyünk TÜRELMESEK ,adjunk időt és persze KITARTÓAK !
Üdv,
Stella
28/04/2021
Mindig lesz kifogás,mindig lesz akadály ,lesz kudarc...de ➡️állj fel,gondold újra...hiszen ezt TE akarod,akkor➡️ csináld !
Ha pedig segítség kell ➡️ keress meg !
https://www.yolohungary.hu/life-coaching/
Üdv,
Stella
15/04/2021
Miért vezessek Táplálkozási Naplót? 🤔Mire jó ez? 🧐
👉🏻 egy összetett képet kapok (és Te magad is) arról, hogy milyen típusú ételeket fogyasztasz
👉🏻 szuper kiindulás, hogy mik az “erősségek” és “gyengepontok” az étkezésekben
👉🏻 egyszerűen kiszúrhatóak a felesleges kalóriák
👉🏻 látszik, hogy esetleg hol lehet az elcsúszás az étkezésben (pl.: rosszul beállított makrotápanyagok)
👉🏻 Te magad is meg fogsz lepődni, milyen könnyen lehet változtatni minimális ráfordítással
És az íratlan szabályok 🤫
1️⃣ a legfontosabb, hogy légy mindig őszinte❗️ Jegyezz fel minden étkezést‼️
2️⃣ Minél pontosabb adatokat használj. (Pl.: milyen kenyérből készült a szendvics, az ételhez milyen cukrot vagy édesítőt használsz, tejtermékek zsírtartalma legyen feltüntetve pl: tej 2,8% stb)
3️⃣ ne érezd magad rosszul sem a mennyiségek felírásánál, sem az alapanyagok megnevezésénél... Nincs “ciki” Táplálkozási napló, viszont ha hiányos, magadat csapod be, hiszen én csak akkor tudok
Neked segíteni, ha minden információt megkapod rólad ☝🏻🙏🏻
4️⃣ nincs tiltott élelmiszer‼️ csak kerülendő mennyiség ‼️ ( természetesen bizonyos egészségügyi állapotok kivételt képeznek)
Éééés a naplót pedig letöltheted innen:
http://www.yolohungary.hu/wp-content/uploads/2021/01/taplalkozasi-naplo.docx
Jó töltögetést 🤗
Anikó
09/04/2021
Esti elgondolkodtató 🤔
Friss gyümölcs 🍊
✅ rostforrás
➡️ jót tesz az emésztésnek
✅kb ~8-9g cukrot tartalmaz egy db
➡️rostnak köszönhetően picit lassabbak szívódik fel
✅általában 1-2 darabot fogyasztunk egyszerre
➡️kevesebb cukor-, és kalóriabevitel
Gyümölcslé🧃
❗️mivel folyadék hajlamosak vagyunk 1-3 pohárral is meginni belőle
❗️ 1 pohár frissen facsart narancslé = kb 3-4db gyümölcs, ami 24-32g cukor ❗️ 2 pohár már 48-62g cukor😵 ....
❗️folyadék lévén nagyon hamar emésztődik➡️ vércukor gyorsan emelkedik
❗️mivel a rostokat “eltávolítottuk” a facsarással ➡️ a magas vércukor hirtelen fog visszaesni➡️ hamar jelentkezik éhségérzet
Érdemes átgondolni a fenti információkat, mielőtt gyümölcslevet fogyasztunk. Természetesen nem tiltott, de tartsunk mértéket. ☝🏻
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Kategória
az iskola elérése
Telefonszám
Weboldal
Cím
Egressy út 113
Budapest
1141