YOLO

YOLO

Megosztás

17/05/2021

Hétindítónak vagy napindítónak vagy... csak úgy 😉
Fókuszálni egy kitűzött célra néha nem könnyű,sőt !

Hiszen minden nap történik valami olyan dolog ,ami hatással van hangulatunkra,tetteinkre és ezek képesek eltéreíteni bennünket az eredeti tervünktől, amiben eddig annyira hittünk.
NE HAGYJUK !
Emlékezzünk, mi is volt a célunk és MIÉRT is akartuk ezt? Azért mert...na ez azzzzzz ☝️meg is van a belső hajtóerő...akkor hajrá!
Legyünk TÜRELMESEK ,adjunk időt és persze KITARTÓAK !

Üdv,
Stella

28/04/2021

Mindig lesz kifogás,mindig lesz akadály ,lesz kudarc...de ➡️állj fel,gondold újra...hiszen ezt TE akarod,akkor➡️ csináld !
Ha pedig segítség kell ➡️ keress meg !

https://www.yolohungary.hu/life-coaching/

Üdv,
Stella

15/04/2021

Miért vezessek Táplálkozási Naplót? 🤔Mire jó ez? 🧐
👉🏻 egy összetett képet kapok (és Te magad is) arról, hogy milyen típusú ételeket fogyasztasz
👉🏻 szuper kiindulás, hogy mik az “erősségek” és “gyengepontok” az étkezésekben
👉🏻 egyszerűen kiszúrhatóak a felesleges kalóriák
👉🏻 látszik, hogy esetleg hol lehet az elcsúszás az étkezésben (pl.: rosszul beállított makrotápanyagok)
👉🏻 Te magad is meg fogsz lepődni, milyen könnyen lehet változtatni minimális ráfordítással

És az íratlan szabályok 🤫

1️⃣ a legfontosabb, hogy légy mindig őszinte❗️ Jegyezz fel minden étkezést‼️

2️⃣ Minél pontosabb adatokat használj. (Pl.: milyen kenyérből készült a szendvics, az ételhez milyen cukrot vagy édesítőt használsz, tejtermékek zsírtartalma legyen feltüntetve pl: tej 2,8% stb)

3️⃣ ne érezd magad rosszul sem a mennyiségek felírásánál, sem az alapanyagok megnevezésénél... Nincs “ciki” Táplálkozási napló, viszont ha hiányos, magadat csapod be, hiszen én csak akkor tudok
Neked segíteni, ha minden információt megkapod rólad ☝🏻🙏🏻

4️⃣ nincs tiltott élelmiszer‼️ csak kerülendő mennyiség ‼️ ( természetesen bizonyos egészségügyi állapotok kivételt képeznek)

Éééés a naplót pedig letöltheted innen:

http://www.yolohungary.hu/wp-content/uploads/2021/01/taplalkozasi-naplo.docx

Jó töltögetést 🤗
Anikó

09/04/2021

Esti elgondolkodtató 🤔

Friss gyümölcs 🍊
✅ rostforrás
➡️ jót tesz az emésztésnek
✅kb ~8-9g cukrot tartalmaz egy db
➡️rostnak köszönhetően picit lassabbak szívódik fel
✅általában 1-2 darabot fogyasztunk egyszerre
➡️kevesebb cukor-, és kalóriabevitel

Gyümölcslé🧃
❗️mivel folyadék hajlamosak vagyunk 1-3 pohárral is meginni belőle
❗️ 1 pohár frissen facsart narancslé = kb 3-4db gyümölcs, ami 24-32g cukor ❗️ 2 pohár már 48-62g cukor😵 ....
❗️folyadék lévén nagyon hamar emésztődik➡️ vércukor gyorsan emelkedik
❗️mivel a rostokat “eltávolítottuk” a facsarással ➡️ a magas vércukor hirtelen fog visszaesni➡️ hamar jelentkezik éhségérzet

Érdemes átgondolni a fenti információkat, mielőtt gyümölcslevet fogyasztunk. Természetesen nem tiltott, de tartsunk mértéket. ☝🏻

Szeretnéd, hogy a(z) iskolaod elsőként szerepeljen az Iskola tematikájú vállalkozások között Budapest városában?
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Telefonszám

Cím


Egressy út 113
Budapest
1141